FRANCHISE

Ehlikeyf Plus Cafe, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Ehlikeyf Plus Cafe ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. Ehlikeyf Plus Cafe eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

Mekan ve Mimari

Ehlikeyf Plus Cafe franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Ehlikeyf Plus Cafe konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır.

Pazarlama ve İletişim

Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.

Sunulan Destek

Ehlikeyf Plus Cafe; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.

Sorularınız

Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; 0 532 386 93 91 numaralı telefondan Franchising Departmanı'nı arayabilirsiniz. Ehlikeyf Plus Cafe ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.

AYRINTILI BİLGİ :

Ergin BÜTÜN - 0532 386 93 91

The Ehlikeyf  shops are specialized in producing the perfect service, and at the same time they offer a wide range of products at the highest quality and in competitive prices.  The pleasant environment and the design of the seating area are part of the experience for consumption within our shop.

Our know-how and training, combined with the excellent quality and exclusive serbice, result in truly high quality beverages. At the same time, the architectural design of our shops, and the support provided by the marketing departments of the company, make every Ehlikeyf shop a leader in the target market, no matter the competition.

FOR MORE INFORMATION :

Ergin BÜTÜN - +90 532 386 93 91

do my essay cheap in https://www.essayprofs.com/.