NARGİLE

Nargile son zamanların en çok tercih edilen ve keyifle içilen bir dinlenme aracı olmuştur. Arkadaş toplantılarında veya grup şeklinde buluşulduğunda vazgeçilmez olmuştur. Aslında kökeni gereği daha çok doğu kültürünü yansıtsa da Osmanlı geleneğinin devam edilmesini sağlayan nargile yapımı çok önemlidir. Temizlik ve hijyen çerçevesinde hazırlanması gerektiği için nargileyi içtiğiniz zaman aslında eski dönemlerin tadını alabilmek ve sizi bir nebze de olsa bunu hissetmenizi sağlayabilmektedir. Nargile hazırlanması demek sadece içerisine bir takım meyve aromaları koymak değildir. Bu yapay bir şekilde hazırlanan nargileler aslında hiç de tat verici değildir. Osmanlı geleneğinin önemli bir kültürünü yansıtan nargile sadece içim olarak damağa değil göze de hitap etmelidir.

EHLİKEYF NARGİLE CAFE olarak nargilenin sunumundan içimine kadar her noktaya dikkat ederek muazzam nitelikte bir manzara ile size çok farklı konseptle hizmet veriyoruz.


Sizer and the coalition of essential schools https://domyhomework.guru formed an alliance with the education commission of the states to create re learning, which is designed to link the school-reform agenda with state-level policy.